Vidaus šviestuvai – reikšmingas jaukių namų akcentas ir naudinga priemonė apgaubianti kiekvieną patalpą šviesa. Solidus vidaus šviestuvų asortimentas leidžia kurti individualius sprendimus ir įgyvendinti pačias unikaliausias apšvietimo idėjas. Pasitelkiant į pagalbą vidaus šviestuvus galima suteikti ypatingos šviesos pojūtį net ir pačioms tamsiausioms patalpoms bei sukurti atpalaiduojančią atmosferą atskiroms namų erdvėms. Skirtingo dizaino, spalvų ar medžiagų vidaus šviestuvai suras savo vietą kiekvienuose namuose ir subtiliai juos patobulins.

Rodoma 1–24 iš 1506

Vidaus šviestuvai – kaip išsirinkti tinkamą?

Skirtingi poreikiai ir lūkesčiai diktuoja skirtingas vidaus šviestuvų pasirinkimo taisykles. Techniniai parametrai, medžiagos iš kurių pagaminti vidaus šviestuvai, spalvos ir šviestuvo stilius yra svarbūs veiksniai, tačiau vidaus šviestuvo tipas – pagrindinis pasirinkimo parametras, kuriam būtina skirti ypatingą dėmesį.

Kokį šviestuvą rinktis norint įgyvendinti tam tikrus apšvietimo sprendimus? Kokiomis teigiamomis savybėmis pasižymi skirtingi šviestuvų tipai?

Pakabinami šviestuvai ir sietynai

Savaime suprantama, jog pagrindinė paskirtis, kurią atlieka yra patalpos apšvietimas. Tačiau inovatyvi šviestuvų rinka tikrai gali pasiūlyti sprendimus, kurie ne tik suteiks patalpai šviesos, bet ir reikšmingai pasitarnaus interjero tobulinimo atžvilgiu.

Norint suteikti patalpoms išskirtinį akcentą ir įsigyti šviestuvą, kuris taps tikra pažiba interjere rekomenduojama rinktis pakabinamus šviestuvus arba sietynus. Šio tipo vidaus šviestuvai idealiai tinka erdvėms, kuriose yra aukštesnės lubos.

Tai puikus akcentas nuosavo namo ar kotedžo laiptinėms. Taip pat pakabinami šviestuvai ar sietynai yra logiškas sprendimas siekiant originalių apšvietimo idėjų virš valgomojo stalo ar svetainėje.

Didžiausias šių šviestuvų privalumas – aukščio reguliavimo galimybė. Dėl šios priežasties pakabinamus šviestuvus galima nesudėtingai pritaikyti skirtingoms patalpoms, namų erdvėms.

Toršerai ir staliniai šviestuvai

Toršerai ir staliniai šviestuvai – veiksminga priemonė, kuri akimirksniu sukuria jaukumą namuose. Staliniai šviestuvai ir toršerai nėra itin didelį šviesos srautą transliuojantis sprendimas, tačiau norint apšviesti nedideles erdves, tokias kaip rašomasis stalas, naktinis staliukas ar svetainės zona – tai idealus pasirinkimas.

Toršerai ir staliniai vidaus šviestuvai suteikia ramybės pojūtį, leidžia atsipalaiduoti ir išjungti daug elektros sąnaudų reikalaujančius bei akis varginančius pagrindinius apšvietimo šaltinius.

Kryptiniai ir taškiniai šviestuvai

Kryptiniai ir taškiniai šviestuvai – dar kitaip lubiniai šviestuvai, yra saugi, iš mados neišeinanti apšvietimo priemonė. Šie vidaus šviestuvai idealiai tinka vonios, vaikų ar miegamojo kambariams.

Taškiniai šviestuvai tinka mažesnėms erdvėms, jie kokybiškai skleidžia šviesą ir pasitarnauja kaip papildomas interjero akcentas. Taškinius šviestuvus galima nesudėtingai suderinti su vonioje ar kitoje mažesnėje patalpoje vyraujančiomis spalvomis ar net kitų interjero detalių medžiagomis, tokiu būdu sukuriant nepriekaištingai tvarkingą, vientisą patalpos visumą.

Kryptiniai vidaus šviestuvai puikiai tinka ir didesnės erdvės patalpoms. Kryptinių šviestuvų pagalba galima reguliuoti ir norima linkme nukreipti sklindantį šviesos srautą. Tai itin naudingas privalumas, kuris leidžia nesudėtingai sumažinti ar padidinti šviesą tam tikroje kambario dalyje. 

Sieniniai šviestuvai

Sieniniai šviestuvai  - idealus sprendimas tiems, kurie nori apšviesti prie sienos esančius baldus ar tiesiog sukurti originalesnius apšvietimo sprendimus patalpoje. Šie vidaus šviestuvai yra puiki priemonė norint pagyvinti koridoriaus erdves, apšviesti meno kūrinius, spintas, knygų lentynas ar siekiant papildomo jaukumo pojūčio.

Sieniniai vidaus šviestuvai pasižymi itin skirtingo dydžio, šviesos raiškos, stiliaus savybėmis. Ieškantiems modernių sprendimų ir siekiantiems papildomo akcento, rekomenduojama rinktis originalesnių formų, masyvesnius, ryškesnių spalvų sieninius šviestuvus.

Norintiems išspręsti šviesos trūkumo tam tikroje erdvėje problemas rekomenduojama rinktis kuklesnius, santūresnius, baltos spalvos, mažesnių išmatavimų sieninius vidaus šviestuvus. 

Vidaus šviestuvai iš specialistų

Nesudėtingai montuojama interjero detalė, kuri suteikia galimybę priimti vis kitus apšvietimo sprendimus, o kartais netgi neatpažįstamai pakeisti pabodusias namų erdves.

Visgi, ieškant apšvietimo sprendimų būtina atkreipti dėmesį ne tik į šviestuvo dizainą, bet ir vidaus šviestuvo tipą, paskirtį ir stipriąsias savybes.

Jeigu nesate tikri dėl savo sprendimo, visada rekomenduojame pasitarti su konsultantais, kurie tikrai padės pasiekti ne tik akį džiuginančius, modernius, individualiai jums pritaikytus apšvietimo rezultatus, bet ir pasistengs pasiūlyti praktiškas, ilgus metus tarnaujančias apšvietimo idėjas.