Vaikystė – ypatingai žaismingas gyvenimo tarpsis, tad vaikų kambario šviestuvai tiesiog privalo tai atspindėti! Valiūkiškos šviestuvų formos, nuotaikinga spalvų gama, originalios medžiagos ir žinoma saugumas – formulė, kuri apibūdina kaip turėtų atrodyti tobuli vaiko kambario šviestuvai.

Tad leiskite pasireikšti neribotai vaiko fantazijai ir suteikite galimybę jam pačiam sugalvoti, kaip turėtų atrodyti vaiko kambario apšvietimas.  O jūs, savo ruožtu pasirūpinkite unikalių vaiko idėjų įgyvendinimu ir žinoma, kuriamos aplinkos saugumu.

Rodoma 1–24 iš 31

Tinkamas vaikų kambario apšvietimas

Jeigu namai spindėte spindi prabangiais krištoliniais sietynais ar ekstravagantiškomis masyvių juodų šviestuvų idėjomis, šviestuvai vaiko kambariui turėtų nešti kiek kitokį titulą. Funkcionalumas ir žaismingus – pagrindinės savybės, kurias turėtų spinduliuoti šviestuvai užimantys vietą vaiko kambaryje.

Savo kambaryje vaikas praleidžia didžiąją laiko dalį. Šiame kambaryje vyksta aktyvūs žaidimų procesai, ruošiamos pamokos, žaidžiama kompiuteriu bei saldžiai miegama. Tad vaikų kambario apšvietimas turi pasitarnauti kiekvienoje gyvenimo situacijoje.

Staliniai šviestuvai vaiko kambaryje

Kokybiškas vaikų kambario apšvietimas prasideda nuo rašomojo stalo. Stalinis šviestuvas – itin svarbus vaikų kambario elementas. Ruošiant pamokas, skaitant knygą ar piešiant vaikas dažniausiai patogiai įsitaiso prie rašomojo stalo.

Nekokybiška šviesa ar nepakankamas šviesos srautas kenkia besivystančio vaiko akims, tad kokybiškas stalinis šviestuvas yra būtinybė, kurios negalima pamiršti. Vaiko kambaryje idealiai tiks prie stalo pritvirtinami staliniai šviestuvai, jie užtikrins stabilumą.

Rašomąjį stalą galima patobulinti ryškiaspalvio korpuso ar originalesnių formų staliniu šviestuvu, kuris dėka žaismingo dizaino sužadins vaiko smalsumą ir paskatins dažniau jį įsijungti.

Pakabinami šviestuvai vaikų kambaryje

Pagrindiniai šviestuvai vaiko kambariui tikrai neturėtų būti ranka pasiekiami, sunkūs ar labai masyvūs. Jeigu planuojate vaiko kambarį patobulinti pakabinamu šviestuvu patartina rinktis vieną iš šių variantų:

Ryškiaspalviai apvalūs stikliniai šviestuvai

Tokio tipo šviestuvai vaikų kambariui pasirūpins, jog apšvietimas būti spalvingas kaip niekad. Visgi, šie šviestuvai yra pagaminti stiklo pagrindu, yra trapūs bei šiek tiek pavojingi. Tad šią apšvietimo sistemą reikėtų montuoti kuo arčiau lubų arba sunkiai prieinamose vaiko kambario vietose.

Berėmiai pakabinami šviestuvai

Šis šviestuvų tipas idealiai pritaikytas vaikų kambariui ir pasižymi itin patrauklia finansine išraiška. Spalvoto laido, kelių lempučių pakabinami šviestuvai suteikia ryškią šviesą bei nepasižymi jokioms trapumo savybėmis. Žinoma, šviestuvo laidas taip pat jokiais būdais neturėtų būti pasiekiamas vaiko ranka.

Sietynai iš audinio

Sietynai pagaminti iš audinio medžiagos yra lengvi, nereikalaujantys daug priežiūros. Tokio tipo šviestuvai skleidžia šiek tiek prislopintą šviesą, tad tai vaikui suteikia jaukumo bei savotiško saugumo pojūtį.

Naktinis apšvietimas vaiko kambaryje

Tikrai pasitaiko nemažai atvejų, kuomet vaikas prašo palikti atidarytas kambario duris, nes jam nejauku užmigti ar miegoti tamsoje. Taip pat mažieji atžalos dažnai susapnuoja prastą sapną, iš kurio pabudus – tikrai norisi šviesos.

Jeigu norite savo vaikui suteikti papildomo saugumo jausmą ir užtikrinti geresnio miego kokybę – pasirūpinkite naktiniu vaiko kambario apšvietimu. Sieniniai šviestuvai vaikų kambariui suteiks nedidelį sklindančios šviesos srautą ir apgaubs kambarį jaukia atmosfera.

Vaikui įsidrąsinus šis apšvietimo sprendimas tikrai nepraras funkcionalumo bei pasitarnaus kaip papildomas interjero akcentas. Sieninių šviestuvų pasirinkimo galimybės išties gausios. Vaikų kambariui puikiai tiks uždengto korpuso, šviesą iš viršaus ar iš apačios transliuojančios apšvietimo priemonės, taip pat puikiai pasitarnaus kryptiniai sieniniai šviestuvai, kurių šviesą galėsite nukreipti į vaiko lovytę ar kambario duris.

Šviestuvą rinkitės iš Lustrė.lt

Šviestuvai vaikų kambariui tikrai turėtų būti parenkami pagal individualius vaiko poreikius bei savaime suprantama atsižvelgiant į besiformuojantį vaiko skonį. Šiuolaikinė šviestuvų rinka gali pasiūlyti būtent vaiko kambariui idealiai pritaikytas saugias ir spalvingas apšvietimo sistemas, kurios tikrai aprūpins jūsų atžalą kokybiška šviesos sklaida, o galbūt netgi padės atsikratyti vienos ar kitos vaikiškos baimės.