Lubiniai šviestuvai – laikui nepavaldus apšvietimo sprendimas, kuris užtikrina nepriekaištingą dizainą ir kokybiškai sklindančios šviesos procesus. Lubinių šviestuvų dėka galima sukurti papildomos erdvės, aukštesnių lubų pojūtį įvairioms patalpoms.

Kryptiniai ir taškiniai lubiniai šviestuvai suteikia galimybę paskirstyti sklindančios šviesos srautą atsižvelgiant į individualius poreikius, o standartiniai lubiniai šviestuvai – funkcionalumu pagrįstas, kokybišką šviesos sklaidą garantuojantis pasirinkimas net ir pačioms didžiausioms namų erdvėms.

Rodoma 1–24 iš 339

Lubiniai šviestuvai - kaip išsirinkti tinkamą?

Lubinių šviestuvų asortimentas pasižymi itin plačia amplitude, tad šviestuvų pasirinkimas – malonus, tačiau atsakingas darbas, kuriam reikia skirti ypatingą dėmesį. Skirtingi lubiniai šviestuvai pasižymi kardinaliai skirtingomis teigiamomis savybėmis ir apdovanoja itin skirtingu galutiniu rezultatu. Tam, kad pasirinkimas būtų lengvesnis lubinius šviestuvus galima suskirstyti į šias kategorijas:

  • Lubiniai LED šviestuvai;
  • Klasikiniai lubiniai šviestuvai;
  • Modernūs lubiniai šviestuvai;
  • Taškiniai šviestuvai;
  • Kryptiniai šviestuvai.
Kiekviena lubinių šviestuvų kategorija pasižymi skirtingomis charakteristikomis, dizaino bei stiliaus savybėmis bei funkcijomis. Kokias teigiamas savybes suteikia skirtingi lubinių šviestuvų tipai? Kokioms patalpoms jie pritaikyti?

Lubiniai LED šviestuvai

Lubiniai LED šviestuvai - idealus pasirinkimas modernizmo gerbėjams. Novatoriškas LED šviestuvų dizainas, kompaktiškumas, ilgas tarnavimo laikas – svarios priežastys, kurios kasdien plečia lubinių LED šviestuvų gerbėjų ratą. Juodos spalvos ar originalios formos lubiniai LED šviestuvai akimirksniu taps ne tik patikimu šviesos sklaidos įrankiu, bet ir aplinkinių dėmesį prikaustančia interjero detale.

Modernūs lubiniai šviestuvai

Kiekvienas žmogus turi skirtingą sampratą apie modernumą. Dėl šios priežasties modernių lubinių šviestuvų kategorijai galima priskirti labai skirtingomis savybėmis pasižyminčius šviestuvus. Visgi, juos vienija vienas bruožas – unikalumas.

Modernūs lubiniai šviestuvai išsiskiria netikėtomis formomis, originaliu korpusu, tarpusavyje suderintomis itin skirtingomis spalvomis ar masyvumu. Modernūs lubiniai šviestuvai – idealus pasirinkimas žmonėms, kurie ieško ne tik kokybiškų, bet ir drąsių sprendimų savo interjerui.

Klasikiniai lubiniai šviestuvai

Sakoma, jog klasika niekada nesensta. Šią taisyklę tikrai sėkmingai galima pritaikyti įgyvendinant apšvietimo sprendimus. Klasikiniai lubiniai šviestuvai – iš mados neišeinantis, praktiškas pasirinkimas tiek klasikinio stiliaus mėgėjams, tiek tiems, kurie ieško saugių, pernelyg į akį nekrentančių apšvietimo idėjų.

Ovalios ar kvadratinės formos, visiškai nuo lubų nenutolę šviestuvai – standartiniai klasikinių lubinių šviestuvų bruožai. Klasikiniai lubiniai šviestuvai nepasižymi išskirtinio dizaino savybe, tačiau jie nepastebimai įsilieja į skirtingas namų erdves ir nepriekaištingai atlieka savo pagrindinę funkciją – šviesos skleidimą.

Klasikiniai lubiniai šviestuvai tolygiai paskirsto šviesą visoje patalpoje, todėl tai iš esmės saugus pasirinkimas visoms namų erdvėms.

Taškiniai lubiniai šviestuvai

Taškiniai lubiniai šviestuvai – kryptingą šviesos srautą kuriantis apšvietimo sprendimas papildytas išskirtinai patrauklaus dizaino savybėmis. Taškiniai lubiniai šviestuvai labiau tinka mažesnėms namų erdvėms, tokioms kaip vonios kambarys, koridorius ar nedidelė darbo kambario aplinka, tačiau pagrindinis jų privalumas – minimalistinis, novatoriškas dizainas.

Juodos spalvos aliuminiai lubiniai šviestuvai, betoniniai pilko korpuso šviestuvai, lubiniai šviestuvai pagaminti iš natūralios medienos ar balto plieno – tik maža dalis inovatyvių dizaino sprendimų, kuriuos pasiūlys taškinių lubinių šviestuvų asortimentas.

Šviestuvai lubiniai – kryptingas šviesos srautas

Šviesos srauto ir krypties reguliavimas – pagrindinis privalumas, kurį suteikia kryptiniai lubiniai šviestuvai. Kryptiniai šviestuvai, lygiai taip pat kaip taškiniai, gali suteikti itin plačią skirtingų korpuso medžiagų, spalvų bei formų pasirinkimo galimybę, tačiau jie pritaikyti ne tik mažesnėms, bet ir didesnėms patalpoms.

Kryptiniai lubiniai šviestuvai puikiai tinka darbo, vaikų kambario, miegamojo ar koridoriaus patalpoms. Norint namuose sukurti vientisą stilių rekomenduojama didesnes patalpas patobulinti kryptiniu lubiniu apšvietimu, o mažesnes patalpas papildyti to paties dizaino bei identiško korpuso taškiniais lubiniais šviestuvais.

Kambario dydis, lubų aukštis, natūraliai sklindančios šviesos kiekis patalpoje, bendras namų interjeras – rodikliai, į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis lubinius ar kito tipo šviestuvus.

Tačiau svarbiausia, siekiantiems ilgalaikėje perspektyvoje pasitarnausiančio, ekonomiškai palankiausio sprendimo reikėtų atkreipti dėmesį ne į pigiausius, tačiau į draugiškus aplinkai šviestuvus, kurie savo funkciją atlieka pasitelkdami į pagalbą taupias LED lemputes. Tokiu būdu sukursite ne tik estetiškai patrauklius, bet ir ekologiškus sprendimus.