Miegamojo šviestuvai atlieka svarbią užduotį – kuria jaukią atmosferą patalpoje, kurioje jaukumas yra gyvybiškai svarbus. Miegamojo apšvietimo idėjos pasižymi itin plačiu asortimento diapazonu, tad pasirinkti tikrai yra iš ko. Šviestuvai į miegamąjį neabejotinai įneša šilumos bei jaukumo pojūtį, tad miegamojo apšvietimo sprendimai turėtų būti gerai apgalvoti ir skirtingas miegamojo erdves aprūpinti skirtingu efektu.

Rodoma 1–24 iš 783

Miegamojo šviestuvai – čia prasideda jaukumas

Miegamasis yra namų erdvė, kurios pagrindinė paskirtis – poilsis. Tad būtent šią paskirtį turėtų atspindėti ir visi miegamojo šviestuvai. Tiek pagrindinis miegamojo kambario apšvietimas, tiek papildomi šviesos akcentai turėtų spinduliuoti šilumą, ramybę bei jaukumą, nevarginti akių ir nepasižymėti itin ryškios šviesos savybėmis.

Protingiausia būtų neapsiriboti tik vienu miegamojo kambario apšvietimo sprendimu, o pasirinkti keletą apšvietimo idėjų, kurios sukurs skirtingą atmosferą vienoje ar kitoje miegamojo erdvėje.

Sieniniai šviestuvai prie lovos taupo erdvę, miegamojo lubiniai šviestuvai apgaubia visą kambarį kokybišku šviesos srautų, na o pastatomi miegamojo šviestuvai prie lovos tampa papildomu interjero akcentu. Kokios yra pagrindinės taisyklės kuriant apšvietimą miegamojo kambariui?

Pagrindiniai miegamojo šviestuvai

Pagrindinis apšvietimas miegamajame – esminis veiksnys, kuris ir nulemia miegamojo kambaryje tvyrančią atmosferą. Miegamojo lubų šviestuvai savo stiliumi bei spalvomis turėtų būti priderinti prie kitų miegamojo kambario interjero detalių, tokių kaip užuolaidos ar lova. Planuojant pagrindinius miegamojo apšvietimo sprendimus tikrai nesuklysite, jeigu pasirinksite vieną iš šių šviestuvų tipų:

Kryptiniai lubiniai šviestuvai

Šis miegamojo lubų apšvietimas idealiai tinka būtent miegamojo erdvėms, nes suteikia galimybę nukreipti šviesos srautą viena ar kita linkme. Priklausomai nuo miegamojo dizaino bei dydžio galima pasirinkti medinio, plieninio ar kito korpuso kryptinius šviestuvus, su dviem ar daugiau lempučių bei pasirinkti originalią kryptinio šviestuvo spalvą, tokiu būdu sukuriant išskirtinius miegamojo apšvietimo sprendimus ir juos tobulai priderinant prie kitų interjero detalių.

Pakabinamas miegamojo apšvietimas

Pakabinami šviestuvai, kitaip vadinami liustrai miegamajam tikrai gali sukurti itin unikalų įvaizdį ir padėti įgyvendinti pačias originaliausias interjero idėjas. Visgi, pakabinami miegamojo šviestuvai, nors jų aukštį dažniausiai galima reguliuoti, labiau tinka aukštesnių lubų erdvėms.

Miegamojo erdvėms ypatingai tinka medžiaginio gaubto ar medinio korpuso pakabinami šviestuvai. Jie suteikia ypatingo jaukumo. Ieškantiems prabangesnių idėjų galima rinktis stiklinio gaubto, neutralių, ramių spalvų pakabinamus šviestuvus.

Apšvietimas prie lovos

Gulint lovoje bei mėgaujantis įdomios knygos puslapiu ar naujausiu filmu tikrai labai dažnai nejučia aplanko nuovargio jausmas. Lipti iš lovos ir išjungti šviesą – ne itin patogu. Norint išvengti šios miegą išblaškančios procedūros ir suteikti sau išskirtinį komfortą, apšvietimas prie lovos yra būtinybė, kurios tiesiog negalima atsisakyti.

Kokie yra pagrindiniai miegamojo šviestuvai, kurie idealiai atliks apšvietimo prie lovos paskirtį?

Pastatomi šviestuvai prie lovos

nt naktinio staliuko atsidūręs unikalaus dizaino šviestuvas taps neatsiejama interjero detale bei ypatingą jaukumą transliuojančia apšvietimo priemone.

Sieniniai šviestuvai miegamajame

Sieniniai šviestuvai idealiai taupo vietą ir suteikia galimybę sukurti itin originaliai sklindančios šviesos efektus. Dėl šios priežasties miegamojo sieniniai šviestuvai gali atsirasti skirtingose šio kambario vietose, jų panaudojimo spektras išties platus.

Tokio tipo miegamojo šviestuvai ras savo vietą prie kosmetinio ar naktinio staliuko. Taip pat tai logiškas sprendimas miegamojo spintoje ar greta įvairių nuotraukų, meno kūrinių.

Šviestuvai miegamajam tikrai daro svarią įtaką. Tad apšvietimas miegamajame jokiu būdu neprivalo apsiriboti tik keliomis idėjomis. Tinkamai paskirstyti ir tarpusavyje suderinti miegamojo kambario šviestuvai išties gali sukurti magiškos šviesos efektą ir sukurti užburiančiai jaukią atmosferą. Na o dabar, belieka tik išsirinkti.