Pristatymas

INFORMACIJA APIE PRISTATYMĄ

Lustre.lt elektroninėje parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Perkant už daugiau nei 50 eurų, pristatymas visoje Lietuvoje yra nemokamas. Dėl paštomatams netinkamų šviestuvų išmatavimų, prekes pristatome tik kurjerių pagalba – su partneriais DPD.

Jei jūsų užsakymo suma nesiekia 50 eurų – šviestuvų siuntimas visoje Lietuvoje kainuos vos 3 eurus.

PRISTATOME JUMS PATOGIU LAIKU

Dieną prieš šviestuvo pristatymą, gausite žinutę su planuojamu pristatymo laiku. Pristatymo laiką galite nesunkiai pakoreguoti per kurjerių sistemą ar tiesiogiai susisiekę su kurjeriu. Šviestuvus kurjeriai gali užnešti iki jūsų durų. Atvykimo dieną kurjeris susisieks su jumis ir praneš apie savo atvykimą.

 

PRISTATYMO TERMINAI

Lustrės internetinėje parduotuvėje, galite rasti šviestuvus iš daugelio gamintojų visoje Europoje. Todėl pristatymo terminai ženkliai skiriasi priklausomai nuo šviestuvo prekinio ženklo ir ar šviestuvą turime vietiniame sandėlyje.

Pristatymo terminai varijuoja tarp 2 – 30 darbo dienų. Tikslų pristatymo laiką rasite pateiktą prie kiekvienos prekės. Jei prekės pristatymas vėluotų – Lustrės komanda įsipareigoja klientui tai pranešti iš anksto.

UŽSAKYMO SEKIMAS

Prekės statusą galite matyti savo asmeninėje paskyroje. Taip pat, pasikeičiant prekės statusui (gavus apmokėjimą, patvirtinus užsakymą ar išsiuntus prekę) visada informuosime jus el. paštu. Esant poreikiui, galime suteikti sekimo kodą, kad matytumėte, kurioje tiksliai vietoje šiuo metu yra užsakytas jūsų šviestuvas.

NORITE GRĄŽINTI ŠVIESTUVĄ?

Sužinokite daugiau čia.

Krepšelis
Prisijungti

No account yet?