Pristatymas

INFORMACIJA APIE PRISTATYMĄ

Lustre.lt elektroninėje parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS JUMS PATOGIU LAIKU

Perkant už daugiau nei 50 eurų, pristatymas visoje Lietuvoje yra nemokamas. Jei jūsų užsakymo suma nesiekia 50 eurų – šviestuvų siuntimas (tiek kujerių, tiek į paštomatus) visoje Lietuvoje kainuos 2,5 Eur.

Dieną prieš šviestuvo pristatymą, gausite žinutę su planuojamu pristatymo laiku. Pristatymo laiką galite nesunkiai pakoreguoti per kurjerių sistemą ar tiesiogiai susisiekę su kurjeriu. Šviestuvus kurjeriai gali užnešti iki jūsų durų. Atvykimo dieną kurjeris susisieks su jumis ir praneš apie savo atvykimą.

Pristatymo būdas

Galimi išmatavimai (pakuotės)

Paštomatas

40 x 60 x 40 cm

Pasirinkus paštomatą, jei jūsų siuntinys bus per didelis, siuntą pristatysime į artimiausią atsiėmimo punktą (jį nurodysime SMS žinute). Jei siuntinys netiks ir atiėmimo taškui, jį pristatys kurjeris jums patogiu metu. Nieko primokėti nereikės. Siunta paštomate laikoma 7 dienas.

Atsiėmimo taškai

45 x 65 x 45 cm

Pasirinkus atsiėmimo punktą,  jei siuntinio išmatavimai bus per dideli, jį pristatys kurjeris jums patogiu metu. Nieko primokėti nereikės. Siunta taške laikoma 7 dienas.

Kurjeris

Neribojami

Bet kokių išmatavimų šviestuvo pristatymas. Dieną prieš pristatymą būsite informuoti SMS žinute.  Prieš pristatymą kurjeris susisieks nurodytu telefonu. Pristatymo laiką galima suderinti su kurjeriu.

PRISTATYMO TERMINAI

Lustrės internetinėje parduotuvėje, galite rasti šviestuvus iš daugelio gamintojų visoje Europoje. Todėl pristatymo terminai ženkliai skiriasi priklausomai nuo šviestuvo prekinio ženklo ir ar šviestuvą turime vietiniame sandėlyje.

Pristatymo terminai varijuoja tarp 2 – 30 darbo dienų. Tikslų pristatymo laiką rasite pateiktą prie kiekvienos prekės. Jei prekės pristatymas vėluotų – Lustrės komanda įsipareigoja klientui tai pranešti iš anksto.

UŽSAKYMO SEKIMAS

Prekės statusą galite matyti savo asmeninėje paskyroje. Taip pat, pasikeičiant prekės statusui (gavus apmokėjimą, patvirtinus užsakymą ar išsiuntus prekę) visada informuosime jus el. paštu. Esant poreikiui, galime suteikti sekimo kodą, kad matytumėte, kurioje tiksliai vietoje šiuo metu yra užsakytas jūsų šviestuvas.

NORITE GRĄŽINTI ŠVIESTUVĄ?

Sužinokite daugiau čia.

Krepšelis
Prisijungti

No account yet?