Grąžinimo garantijos

GRĄŽINIMO GARANTIJOS

Gavote pažeistą, kokybės neatitinkančią prekę? Esame tam, kad padėtume išspręsti šias problemas. Susisiekite žemiau pateiktoje formoje, pateikite nuotraukas ir susisieksime su jumis artimiausiu metu.

Šviestuvas neatitiko lūkesčių? Visam prekių asortimentui taikome 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Prekę galime pakeisti kita arba galite atgauti visus sumokėtus pinigus.

Prekės grąžinimui galime iškviesti kurjerį jums patogiu metu.

Per 14 dienų nuo prekės gavimo grąžinimą galite atlikti įdėję prekes į paštomatą (jei jos telpa į paštomato skyrius - maksimalūs pakuotės išmatavimai 40 x 60 x 40 cm).

Taip pat, grąžinti prekes galite pristatydami į mūsų ofisą adresu Verkių 34B (dieną prieš būtinai susisiekite).

Sumokėtą sumą įsipareigojame grąžinti per 15 darbo dienų. Pinigus galime grąžinti tik į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas.

Norite atlikti grąžinimą? Spauskite čia ir užpildykite formą.

2 METŲ KOKYBĖS GARANTIJA

Visoms Lustrės parduotuvės esančioms prekėms taikoma 24 mėnesių garantija. Turime produktų, kuriems taikoma ir 5 metų (60 mėnesių) garantija, informaciją apie šiuos produktus galite rasti jų puslapiuose.

Jei šviestuvo dar neįrengėte – nesurinkote ar nepakabinote – rekomenduojame neišmesti su juo atkeliavusio įpakavimo. Ant jo gali būti svarbios informacijos, reikalingos prekių grąžinimui ar garantiniam aptarnavimui.

Garantija galioja tuo atveju, jei gaminys buvo surinktas laikantis instrukcijų, ir buvo naudojamas pagal paskirtį – prižiūrimas pagal pateiktas taisykles ir instrukcijas, garantija taikoma tiems defektams, kurie atsitiko dėl gamintojo kaltės.

Įvardinus ir užregistravus defektą, Lustrės įmonė įsipareigoja defektą sutaisyti, prekę pakeisti nauja arba grąžinti sumokėtus pinigus.

GARANTINIS APTARNAVIMAS:

    Krepšelis
    Prisijungti

    No account yet?