Prekių pristatymas

Lustre.lt elektroninėje parduotuvėje prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną.

Perkant už daugiau nei 50 eurų, pristatymas visoje Lietuvoje yra nemokamas.

Prekės pristatymo terminus rasite prie kiekvienos prekės. Terminai varijuoja nuo 2 iki 30 darbo dienų.

Dėl tam tikrų, nenumatytų atvejų, prekių pristatymas gali vėluoti. Tokiu atveju Lustre.lt komanda įsipareigoja susisiekti su pirkėju ir pateikti informaciją dėl užsakytų prekių.

Prekes pristato kurjerių tarnyba DPD, LP Express ir Omniva kurjeriai. Kurjeris su Jumis suderins pristatymo laiką. Užsakydamas prekes iš Lustre.lt, pirkėjas turi pasirinkti prekių pristatymo būdą ir pateikti tikslų prekių pristatymo adresą. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats ir tuo atveju, jei prekių pats pasiimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, pirkėjas neturi teisės reikšti Lustre.lt pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

Gavęs prekes pirkėjas privalo patikrinti siuntos ir prekės ar prekių būklę, ir pasirašyti perdavimo dokumentą. Tai padarius yra laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės ir kažkokių neatitikimų apžiūrint prekės išorę nėra.  Pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista, prekė ar prekės yra pažeistos ar netinkamos komplektacijos, pirkėjas privalo tai pažymėti siuntos perdavimo ir priėmimo dokumente bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą.

Pirkėjui neatlikus auksčiau minėtų veiksmų, Lustre.lt yra atleidžiama nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimo, jeigu tai nėra gamyklinis brokas.

Prekių grąžinimas

Prekės grąžinamos vadovaujantis prekių pirkimo ir pardavimo taisyklėmis, kurios nustato:

  • Užsakytas prekes internetu galite grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo momento.
  • Norėdami grąžinti prekę turite apie tai informuoti pardavėją elektroniniu paštu info@lustre.lt.
  • Kartu su grąžinama preke turėsite pateikti užpildytą prekių grąžinimo dokumentą.
  • Apmokėti grąžinimo išlaidas.

Prekės gali būti grąžinamos tik tokiais atvejais:

  • Prekė yra nesugadinta, nebuvo naudota ir yra prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).
  • Grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje ir pilnos komplektacijos. Pakuotė negali būti pažeista.
  • Perduodant prekę kurjeriui, originalią pakuotę reikia įdėti į papildomą dėžutę, kad transportavimo metu ji išliktų nepažeista ir išsaugotų originalią prekinę išvaizdą. Tais atvejais kai grąžinama pakuotė būna suplėšyta ar kitaip pažeista – grąžinimo priimti negalėsime.
  • Pinigai už grąžinamą prekę pervedami į nurodytą sąskaitą per 14 dienų nuo prekės gavimo dienos.